Наша діяльність

Благодійний фонд «Інститут розвитку освіти» спільно з ГО «Київська міська організація «Батьки SOS» у 2015 р. зініціював проект з метою розширення мережі про-реформістських груп/активістів у містах та регіонах країни, створення системи постійного обміну інформацією та надання взаємної підтримки, формування коаліції про-реформістських НУО та активістів, поширення ефективного досвід, напрацьованого учасниками проекту та іншими активістами з особливим акцентом на проблемах забезпечення прав і обов’язків сторін (вчителів, батьків, адміністрації, органів місцевого самоврядування). Такі ініціативи здобули підтримку міжнародних донорів — Програми підтримки середньої освіти Фундацій «Відкрите суспільство» та Міжнародного фонду «Відродження».

Детальна інформація

Статус  Громадське об’єднання
Локація  Україна
Досвід  Допомога дітям
Долучитися  Фейсбук

ПРОДОВЖУЮЧИ ТЕМУ БОРОТЬБИ З ПОШИРЕННЯМ НАСВАЮ СЕРЕД НАШИХ ДІТЕЙНа щастя, батьківська спільнота Українського фейсбуку виявилася небайдужою до того, що здоров"я українських підлітків опинилося під загрозою дії наркотика, який досі в Україні законодавчо не заборонений.Шановні батьки! Результатом нашої спільної реакції став репортаж зі Львова, у якому актуалізовано проблему поширення насваю серед дітей.І якщо наш спільний біль не спонукає Верховну Раду внести насвай у список заборонених на території України речовин, то в такому разі громадянами якої держави є ми й наші діти?

Опубліковано Оленою Шторліною 22 квітня 2016 р.

ПРОДОВЖУЮЧИ ТЕМУ БОРОТЬБИ З ПОШИРЕННЯМ НАСВАЮ СЕРЕД НАШИХ ДІТЕЙ

На щастя, батьківська спільнота Українського фейсбуку виявилася небайдужою до того, що здоров»я українських підлітків опинилося під загрозою дії наркотика, який досі в Україні законодавчо не заборонений.
Шановні батьки! Результатом нашої спільної реакції став репортаж зі Львова, у якому актуалізовано проблему поширення насваю серед дітей.

Приєднуйтесь!

Насправді Дніпро надихає!

Дуже активна робота у групах щодо обговорення проблем і шляхів іх подолання у освіті! Пропонуються конкретні кроки, які ми разом — батьки та освітяни можемо робити вже сьогодні!

Приєднуйтесь!

Насправді Дніпро надихає! Дуже активна робота у групах щодо обговорення проблем і шляхів іх подолання у освіті! Пропонуються конкретні кроки, які ми разом - батьки та освітяни можемо робити вже сьогодні!

Опубліковано Alena Parfenova 21 грудня 2016 р.

Останні новини

Слідкуйте за найсвіжішими новинами  ГО «Київської міської організації «Батьки SOS» та Благодійного фонду «Інститут розвитку освіти»

Дніпро, 21 грудня 2016 р.

Останній із запланованих в рамках проекту «Громадська підтримка освітньої реформи в Україні. Другий етап» тренінг для батьків та освітян «Від діалогу до партнерства: батьки – педагоги – шкільна адміністрація» відбувся 21 грудня 2016 р. в Дніпропетровському обласному...

читати більше

Івано-Франківськ, 12 грудня 2016 р.

Тренінг в Івано-Франківську: короткі підсумки. Одноденний тренінг «Школа – майданчик для діалогу і партнерства батьків та освітян» відбувся 12 грудня 2016 р. в Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Шостий із серії тренінгів для...

читати більше

Житомир, 28 жовтня 2016 р.

Представники батьківської спільноти та керівники навчальних закладів Житомира та їх заступники зібрались у п’ятницю, 28 жовтня 2016 р. в Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти на тренінг «Від діалогу до співпраці: проблеми шкільної освіти...

читати більше

Вражені?

Приєднуйтесь!
Free Divi WordPress Theme, Find new Free Android Games at dlandroid24.com